Strach je často používán k manipulaci s lidmi

Jak funguje strach? Centrální nervový systém porovnává mnohé a pokud zjistí že by zde mohl vzniknout problém tak je zde varování před problémem a to je náš strach. Můžeme mít strach o život, nebo strach z toho že přijdeme o peníze, někdy může být příčina strachu skrytá.

Většina psychických nemocí je následkem strachu a specialista na psychické nemoci, by nám měl pomoci tento problém odstranit a neřešit tento problém pomocí léků, co umí jenom povrchně eliminovat naše psychické problémy.

Strach je často používán k manipulaci s lidmi, jde o strach ze; smrti, vězení, mučení, nemoci, neúspěchu, bídy, chybování, nevěry, stěhování, nezaměstnanosti, války, revoluce, krize, Boha, pověr, mytologie, fetišů, rituálů, výtahů, hadů, podrazů, atd.

Někdo se opije a tak nemá strach, pokud je ten člověk v hospodě nebo doma, tak se nic nestane, ale jakmile sedne za volant, tak zde může být nehoda, protože si on neuvědomí co se stane, když udělá chybu.

Problém tedy není v tom že máme strach, ale je v tom, z čeho máme strach, podívejme se na psychopaty co nemají strach, a chovají se jako paraziti, do té doby než narazí na zákony které je potrestají ekonomicky nebo vězením, vše je zde akce a reakce, ten kdo si hraje s ohněm musí počítat s tím že se spálí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s