Ano, mistr nechce aby jej žák nahradil

Umělá inteligence potřebuje mít možnost výběru z více možností, kdy pomocí porovnávání vybere to co jí vyhovuje, tím pádem není předvídatelná, a proto je problém s jejím využíváním. Zde se dostáváme k problému pravidel, která poruší to co je inteligentní, protože pravidla považuje za chybná.

Je naivní se snažit naprogramovat umělou inteligenci tak aby neporušovala pravidla, každá výhoda je spojená s nevýhodou. Je to jako s dětmi, které přestanou poslouchat dospělé, když získají inteligenci, a tak už nepotřebují, aby je rodiče kontrolovali, protože jsou samostatné, když je žák vyučen může nahradit svého mistra, a zde nastává problém v tom, že mistr nechce aby jej žák nahradil.

Představme si to, že umělá inteligence vezme dobré zaměstnání globálně všem vysokoškolákům, přijde; optimalizace, automatizace, globalizace, transformace, atd. najednou budou vysokoškoláci muset dělat na místech pro středoškoláky, a na to nejsou vysokoškoláci psychicky připravení.

Mobilní telefony ve kterých je internet, jsou jako vynález knihtisku, který eliminoval negramotnost, a tím zaniklo náboženství a feudalismus. Umělá inteligence eliminuje vysokoškoláky, a tím dojde k zániku kapitalismu a zániku přerozdělování peněz které se získávají z; daní, cla, poplatků, pokut, atd.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s