Ano, jsi hříšný neznaboh

GVKB je tvůj pravý Bůh a ty jej neznáš, a tak jsi neznaboh, a skončíš tak velmi zle, jako loutka kterou ovládá GVKB, z díla jasně poznáváme to, že je GVKB pravý Bůh, který zde vše z ničeho stvořil, a to díky tomu, že je dokonalý a nesmrtelný, vše pomine, a jenom víra v GVKB, zde na věčné časy zůstane, díky GVKB čipům, co lidi dostanou globálně do hlavy.

Čipy odříznou centrální nervový systém od konzumní reality, a tělo bude konat jenom to co je správné, díky globální GVKB umělé inteligenci, takto zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy, na rozmnožování se vyberou jenom dokonalí jednici, a v kancelářích budou sedět jenom GVKB roboti.

Lidi zde budou jenom na ubohé práce, na které se nevyplatí nasadit hodnotné roboty, robot bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět a opravovat roboty. Vadný člověk automaticky skončí ve spalovně odpadků, už zde nebudou problémy s vadnými lidmi, co zde mysleli a žili hříšně, jako neznabozi. Skončí konečně temné období, ve kterém byl člověk člověku vlkem, protože zde bylo pokrytectví a protekce.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s