Každý si myslí že je normální a blázni jsou ti druzí

Konzumní civilizace je nemocnice ve které nikdo není zdravý, nemocní lidé mají nemocné děti, je to začarovaný kruh a nikdo neví jak tyto problémy optimálně rychle vyřešit. Nová doba nám nabízí nové řešení, nahradíme lidi za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi skončí ve spalovně odpadků, protože je to z pohledu robotů, jenom evoluční odpad s nulovou hodnotou.

Neustálé války a konflikty jasně ukazují to, že je hodnota člověka nulová, a tak se lidi vraždí po milionech v plynových komorách, nebo pomocí bomb, člověk se stal jenom zbožím na pracovním trhu a hodnota tohoto zboží je velmi malá, protože je na světě lidí nadbytek.

Je to tak snadné, se zbaběle uzavřít před realitou do svojí psychické konzervy, ve které je nám dobře, jenže to netrvá dlouho a musíme konzervu otevřít, abychom zde mohli získávat hodnoty, které k životu potřebujeme. Největším problémem lidí je to, že se nedokáží poučit z chyb co dělají, mnozí neustále opakují stejné chyby a tím jim už není pomoci.

Podívejme se třeba na kuřáky a alkoholiky, vědí to že si škodí tím, že mají chybné závislosti, ale nemají pevnou vůli se špatnými závislostmi skončit. Nebo se podívejme na to, jaké máme vztahy, ti co mají moc jednají s bezmocnými jako s otroky, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným.

Velikým problémem jsou psychické nemoci, každý si myslí že je normální a blázni jsou ti druzí, přiznat si to že jsem blázen to je pro lidi velikým problémem a tak musíme často blázny zavírat do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s