Ano, politici dělají chyby proto že jsou hloupí

Mnozí ode mě naivně očekávají pohádky, ve kterých jsou silní a chytří hrdinové, díky kterým vše dobře dopadne, a tak dobro zvítězí nad zlem, jenže v realitě je dobrota žebrota, a za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. To že zbaběle utečete od reality do; pohádek, snů, politických slibů, reklamy, chemických iluzí vytvořených drogami, atd. jenom krátkodobě problém s realitou odsune, realita to jsou nevyřešené problémy v nás a okolo nás.

Časem se jistě každý problém vyřeší, bohužel vznikne okamžitě nový problém, vše je zde nejisté a následkem jsou problémy, to že je zde jistá smrt naše problémy nevyřeší. Náboženství je pokrytecké a tak je nahradíme politikou, kapitalismus je pokrytecký a tak jej nahradíme socialismem, rodina je pokrytecká a tak jí nahradíme státem, atd. zapomněli jsme na to hlavní, politici jsou pokrytečtí a tak je nahradíme za roboty!

Nejsou politici tak nejsou s politiky problémy, snaha o to aby politici nebyli pokrytečtí je marná a naivní, život je hra a pravidla určuje situace, zákony které mají plno výjimek, jsou jako síť, která má mnoho velikých děr, kterými nám uteče úlovek. Každý často mediálně slyší že nejsou peníze a že žijeme na dluh, proč ale ukládat peníze do banky když nám je inflace rychle eliminuje.

Podívejme se na cenu nafty v Praze v roce 1969 a v roce 2019 zde jasně vidíme co dělá inflace s penězi! Navíc může přijít i měnová reforma, jako v roce 1953, a tak za jeden den přijdete o všechny svoje peníze, pokud si natisknete peníze, tak vás stát zavře na mnoho let do vězení, přitom většina států neustále tisknou peníze, co nejsou ničím kryté, a následkem je logicky inflace. Politici dělají chyby proto, že jsou hloupí, moudrost je v tom, se poučit z chyb v minulosti, a tyto chyby neopakovat.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s