Ano, vládnou nám hloupé opice s korunou na hlavě

Bohatí a mocní dělají vše pro to, aby nebyli chudí a bezmocní, a následkem je konzumní očistec, život se tak stal hrou o moc a bohatství, pravidla této hry určují ti co jsou mocní a bohatí, ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole, vše je o jistotách a výhodách pro jistoty a výhody se i zabíjíme, dobrota se stala žebrotou, vše co má zde hodnotu to se musí dobře chránit před lháři a zloději.

Buď připraven na podrazy a zradu jenom tak přežiješ, podívejme se na antikoncepci a předmanželské smlouvy, nebo na to že otec vydědí svoje děti, rodina jako základ společnosti nefunguje, nefunguje ani školství a politika, když nejsou zde ekonomické základy, tak je zde jenom čekání na to, kdy konzumní systém spadne do ekonomické krize nebo války.

Vyrábíme auta a zapomněli jsme postavit; parkoviště, dálnice, myčky na auta, atd. máme zde mnoho vysokoškoláků, které nikdo nechce zaměstnat, kde je chyba v konzumním systému? Tou chybou je špatná kontrola lidí, podívejme se na to jak jsou lidi líní a hloupí, příčinou je nedostatek sebekontroly!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s