Ano, už bylo dost zaostalosti

Centrální nervový systém dokáže zázraky díky polotovarům, pokud použijete při vaření polotovary tak je rychle a bezpracně jídlo hotové, vyspělá konzumní civilizace má základy v polotovarech, tam kde je zaostalost, tam se nepoužívají polotovary. Jak pracuje vyhledávač na internetu, on prohledává neustále internet a ze získaných informací vytvoří polotovary a tak rychle najdete informace které hledáte.

Prvním polotovarem byla cihla, a tak se mohli rychle a levně stavět stavby, co jsme potřebovali. Rychle, levně, kvalitně, to potřebuje konzumní ekonomika a toho lze dosáhnout jenom díky polotovarům, v současnosti je problém s kvalitou a cenou u polotovarů díky monopolům, selhala kontrola monopolů a následkem je nefungující ekonomika a politika. Ti co jsou nahoře, dělají vše pro to, aby se nahoře udrželi co nejdéle to jde, podle hesla po mě potopa, to ta minulá vláda byla špatná, sebekritika vyšla z módy!

Pochopme konečně to, že to co je zastaralé nepatří do moderní konzumní civilizace jde o; pohádky, pověry, mýty, legendy, fetiše, rituály, sekty, náboženství, politiku, reklamu, atd. už bylo dost zaostalosti, je třeba nahradit lidi za roboty, robot bude vyrábět a opravovat roboty, lidi skončí v rezervaci, hříšný člověk je zastaralý evoluční produkt, který do moderní civilizace už nepatří.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s