Pečlivě prověřujete kandidáty než půjdete k volbám

Nebudeš se ničemu zde klanět, ty jsi zde pánem. Poslali hlupáka za nejmoudřejším člověkem na světě, aby se od něj naučil moudrosti, moudrý člověk řekl hlupákovi, budeš mi sloužit jako otrok deset let, a odměnou ti bude moudrost. Hlupák byl tak hloupý, že tu nabídku odmítnul, a o tom je nefungující politika a nefungující ekonomika. Hlupák chce vše rychle a zadarmo, tak to ale nefunguje, to co má hodnotu to získáváme velmi dlouho a je to drahé. 

Vše je obchod ve kterém se vyměňují hodnoty, mnozí myslí jenom na to jak pomocí parazitování snadno a rychle zbohatnout, tím se dostávají do začarovaného kruhu a řešením zde není konzumace slivovice a cigaret. Naše civilizace je o tom že umíme sloužit těm co jsou moudří, problém nastane když musíme sloužit těm co nejsou moudří. 
Jak došlo k tomu že na místech kde mají být moudří sedí hlupáci? Příčinou je zde pokrytectví a protekce, jenom z díla poznáme kdo je moudrý a kdo je hloupý, prověřujete než půjdete k volbám, pokud si zvolíte za svoje zástupce hlupáky, tak budete mít blbou náladu a demonstrace nic zde už nezmění.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s