Šťastný je ten, kdo je spokojený

IMG_3643

S příchodem nespokojenosti přichází neštěstí, toužení je zdrojem našeho soužení, toužíme po; výhodách, jistotách, popularitě, lásce, zdraví, kráse, moudrosti, pravdě, penězích, dostatku času, sexu, drogách, štěstí, úspěchu, moci, atd. za naším toužením je inteligence, která porovnává mnohé a vytváří nám priority. Vše co je živé to je naprogramovaný stroj, smrt znamená ekologickou recyklaci stroje. 

Šťastný je ten, kdo je spokojený, problémem je to, že spokojenost je zde dočasně, trvale je zde deprese. Existujeme v bludišti, kde neustále hledáme zázraky, jenže zázraky jsou jenom ve snech a pohádkách, je se mít líp, o tom je náš život. Neustále vychází mnoho knih o tom jas se mít líp, a je zde i mnoho stránek na internetu, které nám radí jak se mít líp, nebo slibují, že bude líp po politických volbách, nebo po smrti v ráji, sliby se slibují, a blázni se radují. 

Abychom se měli lépe, tak musíme eliminovat špínu v nás a okolo nás, mnoho lidí je zde špínou a my je musíme eliminovat, zavedeme globálně každoroční certifikaci na kvalitu lidí od narození do smrti, nekvalitní jedinec se dá do masové konzervy společně s drůbežím separátem, nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita v konzervě skončí; král, císař, šlechtic, papež, guru, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, soudce, diplomat, celebrita, milionář, atd. 

Lidi začnou mnoho dbát o svoje zdraví, protože jim dojde, že jinak skončí v konzervě, školy a zaměstnavatelé potřebují kvalitní lidský materiál, v tom je optimální cesta k tomu že se budeme mít všichni líp. Nekvalitní lidi jsou příčinou toho, že se máme zle, dobrota k nekvalitním lidem je příčinou naší žebroty, zájem celku je přeci nad zájmem jedince, nikdo zde nemá nárok na to, být zde příživníkem, který lže, jako když tiskne.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.