Ano, neúspěšný nemůže pomoci neúspěšnému

IMG_8899

Marné je volání o psychickou a ekonomickou pomoc. Statistiky jsou zrcadlem, ve kterém spatříme nahou realitu, proč společnost neumí pomoci lidem, co jsou psychicky na tom velmi zle? Naše společnost je o konkurenci, následkem je závod o výhody a jistoty, ten kdo neuspěje v tomto egoistickém závodě, ten se z toho psychicky zhroutí a marně zde volá o psychickou pomoc. Vše je zde divadlo a obchod, chceš pomoc, a co mi za to dáš? 

Dobrota je žebrota, v nouzi poznáváme kdo je náš přítel a kdo si jenom na našeho přítele hraje. Místo originální pomoci je zde jenom pomoc ve formě ubohé náhražky, je to jako brát prášky na bolest, protože nemáme peníze na zubaře, který nám zuby opraví. 

Tím bolavým zubem je náš existenční neúspěch, neúspěšný nemůže pomoci neúspěšnému, v tom je jádro problému. Na internetu je mnoho stránek, kde se neúspěšní, snaží radou pomoci neúspěšným, ale to nefunguje, ti co jsou úspěšní, říkají, že je ti neúspěšní, stahují egoisticky jenom do neúspěchu. 

Vše je si zde v principech podobné, a tak je možné na podobenství ukázat to, kde je pravda, podívejme se na to, že správný hospodář pomůže tomu, co je nejlepší a eliminuje to, co není nejlepší, tím má ze svého hospodářství užitek, podobně postupuje i evoluce. Místo špatně se učíš, tak nedostaneš na vánoce dárky, by zde mělo být, špatně se učíš, tak tě dáme do masové konzervy, společně s drůbežím separátem, dobrota je přeci žebrota. 

Ze školy přišel email, vaše dítě se špatně učilo, tak jsme jej dali do masové konzervy, společně s drůbežím separátem, bylo pro vás nejlepším řešením, nemít už další děti co se budou zase špatně učit. Kvalita je základním principem pro fungující ekonomiku a politiku, jak si to uděláme, takové to budeme zde i mít, zavedeme globálně každoroční kontrolu psychické a fyzické kvality u všech lidí od 2 let do 90 let.

Nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita. Nepůjde o rasistickou diskriminaci, nepřizpůsobivých příživníků, půjde o to, že se vytrhne ekonomický a politický bolavý zub, tím bolavým zubem zde byla degenerace a přelidnění, nejsou ubožáci, tak nejsou s ubožáky na světě už problémy. Veliké výdaje sociálního státu na podporu ubožáků, jsou příčinou bídy a nezaměstnanosti, kdo nepracuje za mzdu, ten nebude ani jíst.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.