Ano, láska a pravda vyléčí pokrytecký syndrom

IMG_3258

Pokud máte pokrytecký syndrom tak logicky vás bude zajímat, jak jde tento syndrom léčit? Dosud jediná ověřená možnost léčby je opustit naši pokryteckou konzumní civilizaci a žít jako poustevník daleko od civilizace bez digitalizace, a jiných výhod civilizace, ovšem to by znamenalo pro většinu lidí veliký problém, který nezvládnou. 

Většina lidí by chtěla lék, který je vyléčí, takový lék se ještě nepodařilo vyrobit, většinou se doporučuje změna životních priorit, jenže změna životních priorit je pro většinu pokrytců nemožná, problémem je to že pokrytecký syndrom je dědičnou psychikou nemocí, jablko nepadne daleko od stromu. 

Mnozí si myslí to, že nemají pokrytecký syndrom, to je jako si naivně myslet to že jsem zdraví, protože nejsem nemocný, zdravý člověk je iluze, rodíme se už s mnoha nemocemi, a většina lidí na světě se rodí s pokryteckým syndromem. Pomocí testů a statistik se zjistilo to, že příčinou pokryteckého syndromu je lež a nenávist.

Lidi, ve kterých je láska a pravda nemají pokrytecký syndrom, těchto lidí na světě velmi málo, je to jeden člověk z milionu lidí, to znamená, že v naší České republice je statisticky jenom deset lidi co netrpí pokryteckým syndromem. Ano, láska a pravda vyléčí pokrytecký syndrom, a tak nám bude líp, jenže to je jenom teorie, v praxi nejde mediálně lidi přesvědčit o tom, že pravda a láska zajistí to, že lidem bude líp, pokrytec nevěří tomu, co hlásají pokrytecká média.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.