Ano, z člověka robota neuděláš

IMG_3203

Situace stvořila každou formu života ke svému obrazu, aby zde kralovala a měla se zde dobře, i tebe situace stvořila, abys zde kraloval a měl se zde dobře. Králem, který zde vše stvořil, není Bůh, ale je jím situace, ona zde všemu kraluje a to co jí nerespektuje to problémy potrestáno je. 

V našem podvědomí je uloženo to, že jsme králové, ale ti druzí se snaží o to, abychom nemysleli a nekonali jako králové. Je zde snaha manipulovat sobecky s druhými a učinit z druhých svoje sluhy a otroky, když to nejde po dobrém, tak se o manipulaci snažíme po zlém a ubližujeme druhým tělesně a duševně. Problémem je zde konkurence, která vytváří logicky soutěž a boj o to, kdo zde bude kralovat a kdo zde nebude moci kralovat. 

Co je dovoleno králům to je zakázáno těm co nejsou králové, o tom to zde neustále je, že zde mezi námi nikdy nebyla rovnost, a vždy zde byli mocné autority, které vyžadovali uctívání a poslušnost. Přelidnění vedlo ke vzniku dezinformací a pravda o tom že každý člověk je zde králem od narození do smrti, byla lidem zatajena, aby s nimi mohli autority snadno manipulovat. Ten kdo poznal pravdu, že je zde králem a snažil se podle toho i myslet a žít, se logicky dostal do konfliktu s autoritami, a tyto autority, se snažili, jak mohli o to, aby tohoto nového krále zabili nebo uvěznili. 

Vyžadování poslušnosti je zdrojem všech našich problémů a následkem jsou zde vždy krize, které nám dělají ze života očistec a tak máme deprese a konzumujeme léky na deprese. Když jedu autobusem všimnul jsem si, že nejlepší místa v autobuse jsou okamžitě obsazená, to jasně dokazuje to, že v každém člověku je král, který chce sedět na nejlepším místě, ale ty nejlepší místa jsou už obsazená! Pokud se někdo v dětství rozhodne, že bude bojovat o to, aby mohl vždy sedět jako král na královském trůně, tak brzo pozná, že konkurence je tak veliká, že uspět v ní je nemožné. 

Čím větší míra konkurence zde je tím více je zde i deprese, protože není pro nás možné zde být králem a mít zde svoje soukromé veliké království, kde jsme spokojení a šťastní. Mnozí si naivně myslí, že budou šťastní, když budou bohatí, jenže i bohatý člověk má kolem sebe mnoho bohatých lidí co mu konkurují! Konkurence je všude, a ona nás jako stín všude pronásleduje a není možné před ní utéci. 

Mnohdy je zde logicky snaha násilně konkurenci pomocí monopolu zlikvidovat, konkurence ale nezmizí, jenom se okamžitě změní na jinou formu konkurence! Všechny ideologie se snaží o to zlikvidovat násilně všechnu konkurenci a nahradit jí centrálním byrokratickým monopolem, kde v centru budou mocní a bohatí a králové, jenže to nikdy nefungovalo a nikdy to fungovat nebude. 

Bez konkurence se zastaví soutěž a boj, což má za následek bídu a nezaměstnanost, po mnoho století neustále v pravidelných cyklech, dochází k velikému násilnému potlačení konkurence a následkem je vždy bída a nezaměstnanost. Je vůbec možné nějak tento problém s konkurencí správně vyřešit, jak jsme poznali, tak monopol zde není správným řešením. 

Správným řešením je odstranění přelidnění tak, aby zmizela konkurence, a byla zde místo ní solidarita a spolupráce. Čím méně bude na světě lidí, tím lépe se lidem zde i bude žít, jiné cesty zde není, dokud si to neuvědomíme, do té doby se nám zde bude zle žít. Ideálním řešením je nahradit lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, z člověka robota neuděláš, proto dáme lidi globálně do masových konzerv, společně s drůbežím separátem.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.