Expresní optimální spravedlnost

IMG_2936_stitch

Čím více; předpisů, pravidel, norem, zákonů, vyhlášek, pověr, mytologie, ideologie, demagogie, regulací, výjimek, imunity, atd. tím méně je zde pravdy a lásky! Jakmile se vydáte do boje za pravdu a lásku, tak zde budete za naivního idiota, a s velikou pravděpodobností skončíte ve vězení, nebo v psychiatrické nemocnici. Ten druhý je náš nepřítel, v tom je jádro problému, že z cizího krev neteče, a následkem je to že žijeme v konzumním pekle, ve kterém nám demokraticky vládnou staří čerti. 
 
Tak jako se nedomluvíte s někým, kdo hovoří jazykem, kterému nerozumíte, tak se nedomluvíte s člověkem, který je uzavřený do svého egoistického světa, a odmítá přijmout objektivní realitu, nemá smysl říkat pravdu lhářům, tím jenom lháře rozzlobíte, a koledujete si o to, že vám ublíží. Jak vlastně došlo k tomu, že je zde málo lásky a pravdy? 
 
Vše zde jsou příčiny a jejich následky, myslíme a konáme podle situace, jakmile zde bylo lidí jako sraček, tak život lidí stál za hovno, to co byli nahoře, z vysoka srali na ty, co byli dole, ti co byli dole měli blbou náladu a tak věřili na zázraky nebo se snažili o to aby jim bylo lépe, jenže lépe bude lidem jenom tehdy pokud nebude zde všude lidí jako sraček, války, hladomory, epidemie, katastrofy, atd. sice mohou krátkodobě počet lidí lokálně trochu snížit, ale za krátkou dobu je zde ještě více lidí. 
 
Člověk je dokonalý invazní druh, díky tomu že je inteligentní a pracovitý, heslem egoistického člověka je, po mě potopa, levně a rychle, to je heslo současné konzumní doby, vše jsme digitalizovali a optimalizovali, už zbývá jenom lidi nahradit za roboty, nejsou lidi, tak s lidmi nejsou problémy, vše je zde dočasně, GVKB roboti spláchnou lidské sračky do hajzlu, a tak zde konečně bude, expresní optimální spravedlnost.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.