Propojení mozku s GVKB umělou inteligencí

IMG_2560

Podívejme se na ekosystém a mozek, je to vše o propojení, vše je zde propojeno, aby to fungovalo a něčemu sloužilo, mnoho jsem rozebíral zániky velikých civilizací a kultur, příčin zániku bylo mnoho, ale prioritní příčinou zániku bylo vždy nefungující propojení mezi lidmi, z lidí se začali stávat psychičtí zabedněnci, co dogmaticky trvali na tom, co milovali, a tím zablokovali evoluci. 

Problematika nepřizpůsobivých příživníků v EU, je o psychické zabedněnosti těchto příživníků, co na nás ekonomicky parazitují. Srážka s blbcem, je srážka s psychickým zabedněncem, je to obrazně jako program, který opravuje napsaný text a pokud je zde nějaké slovo které program nezná, tak on to slovo označí za chybné, program se nepřizpůsobuje tomu, že vznikají nová slova, a to je příčina zabedněnosti programu. 

Je snadné změnit povrch a je těžké změnit to co je pod povrchem, mobilní telefony a sociální sítě umožnili lidem moderní propojení, ale to je jenom povrchní změna je třeba propojit mozky s umělou inteligencí a tím už nebudeme potřebovat; telefony, notebooky, televize, rádio, internet, knihy, školy, politiky, kněze, nadřízené, atd. 

Skončí doba hromadění; informací, fotek, videa, programů, atd. vše bude okamžitě dostupné globálně, podíváte se třeba na film Matrix, v době, kdy budete spát a bude to zadarmo, protože se budou informace sdílet, skončí období zabedněnosti, ve kterém zde byli lidi rozdělení na ty, co poroučí a ty co poslouchají. Starý typ člověka zanikne a bude zde nový typ digitálního člověka, který nelže a nekrade, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.