Zabedněnec je zabedněný před zabedněnci

IMG_2564

Je to začarovaný kruh, se kterým si zabedněnci neví rady, už od té doby, co je zabedněný Stvořitel, stvořil evolučně ke svému božskému obrazu, a potom je násilně vyhnal z přírodního ráje, do konzumního očistce, protože to byli zabedněnci. 

Každá víra v zázraky je o tom, že ten druhý je zabedněnec a měl by se změnit, aby nebyl zabedněncem, jenže z hovna bič nikdo neuplete, o tom to je. Zabedněnci jsou zde na hovno, a je jich zde už jako sraček, proto se ve válkách, zabedněnci splachují do sraček, aby jich zde nebylo jako sraček, nejsou zabedněnci tak nejsou se zabedněnci problémy. 

Zabedněnci se rozdělují na; rasy, kasty, třídy, ligy, kategorie, specializace, atd. následkem jsou logicky problémy a ty řeší zabedněnci většinou násilím, a tak zde jsou; diktatury, krize, vandalismus, extremismus, rasismus, humanismus, revoluce, války, atd. neustále od stvoření zabedněnců, a zde zabedněnci jako hrdinové umírají po milionech. 

Miliony zbytečně mrtvých zabedněnců ve válce, to je jenom statistika, pokud ale umře stářím v nemocnici prezident, je to už národní tragédie. Z díla poznáme kdo je a kdo není zabedněnec, slova mohou klamat, ale dílo nemůže klamat, po zabedněnci zde žádné hodnotné dílo nezůstane, vše co elitní zabedněnci vytvoří, to se zde jistě recykluje.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.