Mocní mediálně lžou, jako když tisknou Pravdu

IMG_2584

Dneska je zde výročí kdy prezident Antonín Zápotocký lhal, že měnová reforma nebude, je to právě 65 let co mocní soudruzi, ve velkém stylu u nás okradli bezmocnou pracující třídu, a nikdo je za to nepotrestal! Mocní mohou; lhát, krást, vraždit, mučit, vydírat, parazitovat, atd. oni se nemusí mát toho, že by je mohl někdo za jejich zločiny potrestat. 

Mocní házejí na veliká města atomové bomby, vraždí civilisty po milionech ve velikých plynových komorách, atd. naše dějiny jsou o tom, že mocní ubližovali bezmocným, muselo zde protéct mnoho krve, než si lidi uvědomili, že je třeba skončit s tím, že mocným je zde vše dovoleno, a nikdo je nemůže potrestat za jejich nelidské zločiny. 

Zdrojem všech zločinů proti lidskosti je zabedněnost mocných, podívejme se na problém s parazitujícími příživníky, co se odmítají přizpůsobit pravidlům a limitům v EU a stává se z nich invazní druh, který chce zničit barbarsky moderní civilizaci. My jsme tady v EU doma, a nebudeme s vámi jinověrci mít žádné smilování.

Budeme vás průmyslově recyklovat na EU substrát, a ten EU substrát odešleme v kontejnerech do míst, odkud jste do EU přišli jako invazní parazitující druh. Pro cizince zde jsou drahé hotely, nejsou zde v EU pro ně pracovní místa, práce je v EU málo, sami máme málo dobré práce a tak jí nebudeme nabízet jinověrcům a jiným parazitům. Čistit a vyčistit, pomáhat a chránit, vědět a nemyslet, nekrást a nelhat, léčit a vyléčit, bojovat a vyhrávat, atd. o tom to zde, přeci v EU je!

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.