Ano, pod svícnem nemůže být v EU tma

IMG_2563

Vysokoškoláci jsou zabednění. Každý vysokoškolák se mnoho věnuje jenom svojí úzké specializaci a vše co je mimo jeho specializaci to jej už nezajímá, nejhorší je situace u vysokoškoláků kterým je více než padesát let, tragédie nastává, pokud se vysokoškolák kterému je více než padesát let dostane vysoko nad ostatní a dostane k dispozici sekretářku a služebního řidiče. 
 
Podívejme se statisticky na to kolik lidí v EU co má sekretářku a služebního řidiče je ve věku kdy je jim více než padesát let, je to 92% lidí v EU. Podívejme se na sport, jaký je průměrný věk sportovců co jsou nejlepší a tak vyhrávají a jsou v první lize, jejich věk je v EU 25 let, naše tělo a náš mozek je výkonově na vrcholu v 25 letech, logicky by zde tedy neměli mít sekretářku a služebního řidiče lidi kterým je více než padesát let. 
 
Je třeba v EU zavést pro vysokoškoláky roční licence na jejich titul, je třeba skončit s tím, že nějaký starý důchodce v EU dělá prezidenta nebo ředitele. Pod EU svícnem nemůže být tma, kázat veliké nároky na ty co jsou dole, ale pro ty nahoře už najednou nejsou potřebné veliké nároky. Vše je zde už dneska jenom divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, nejsme tak bohatí, abychom mohli šetřit na kontrole vysokoškoláků, kdy EU kontrola, vyřadí z vysokých funkcí, zabedněné staré parazity.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.