Základem ekonomiky a politiky je konkurence

IMG_2504

Vědci a statistici vyhodnotili ekonomické a politické problémy do hloubky a nakonec dospěly k tomu, že základem ekonomiky a politiky je přirozená konkurence, jakmile zmizí přirozená konkurence tak ekonomika a politika nefunguje optimálně. Vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, odstranění konkurence znamená zakonzervování ekonomiky a politiky, sekty a náboženství jsou klasickou ukázkou zakonzervované kultury, která optimálně nefunguje. Konzervatismus je rakovinou konzumní kultury, následkem je logicky konflikt a válka, každému vadí srážka s blbcem a blbec to je konzervativní člověk, který je nepřizpůsobivým příživníkem. 

Problém s nepřizpůsobivými příživníky, co se zde stali invazním druhem, který se rychle rozmnožuje a nepracuje je, v jejich svatém konzervatismu, v jejich podvědomí je zakonzervován svatý konzervatismus, oni mají na výhody a jistoty přeci zde svaté právo, a tento svatý konzervatismus, je ovládá jako loutky. Východní a západní Německo jasně ukázalo to, že socialismus ve východním Německu to je jenom ekonomické otroctví, boj za ekonomickou svobodu, je bojem za eliminování konzervatismu. 

Pokud je spácháno zlo, tak pachatelem je většinou ten, komu to zlo přineslo největší užitek, ve snaze se mít dobře, používáme zlo, o tom to zde je. Aby se parazit měl dobře, tak je zlý ke svému hostiteli, nadbytek vzniká díky nedostatku. Elita to jsou obrazně pavouci, co do ekonomických a politických sítí chytají pracující jako by to byli mouchy, aby je mohli eliminovat ekonomiky a psychicky, všude kde jsou cla a daně, tam jsou i mocní pavouci a bezmocné mouchy.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.