Ano, v pekle nejsou andělé

P1080394

Pravda o tom co jsi, nejsi člověk, který žije v lidské společnosti, jsi evoluční dočasný genetický experiment s nulovou hodnotou, který je snadno nahraditelný. Války v nahotě odhalují pravdu o tom, co jsi, ve válce jsi jenom číslem ve statistice, život je evoluční dočasný experiment, smyslem života je svoboda, pokud nemáš svobodu tak tvůj život zde nemá smysl a proto jsi závislý na drogách nebo na víře v zázraky. 

Celá naše konzumní egoistická kultura je postavena na lži a krádeži, proto nefunguje, dobrota znamená žebrotu, školy dělají z lidí jenom ubohé žebráky! Místo hodnotných originálů zde jsou jenom nehodnotné náhražky, nahradili jsme pravdu za lež, protože je snadnější lhát než říkat pravdu, peklo není po smrti, žiješ v konzumním pekle, a stal se z tebe čert, co myslí na samé čertoviny, o tom to zde je! 

Jaký smysl mají politické volby, když na kandidátkách jsou jenom samí staří čerti, v pekle nejsou andělé! Podívejme se na pravidla, podle kterých zde žijeme, nejsou tato pravidla, pekelným vynálezem, díky kterému žijeme v konzumním pekle? Vše zde jsou příčiny a jejich následky, lidi se stali invazní monokulturou, která jako rakovina napadla ekosystém, lidi jsou, jako medúzy které zamořili moře a oceány, pravda je jako zrcadlo ve kterém spatříš to, že jsi egoistický čert! 

Podívejme se na potraty, zavraždíme zárodek života v těle matky, jenom proto, že jsme egoistickými čerty. Tak jako pomocí potratů vraždíme děti tak i pomocí demagogie vraždíme pravdu a lásku, Stvořitelem všeho je zde pravda a láska, logicky Ničitelem je zde lež a nenávist, je na každém aby si vybral svého pána, kterému bude trvale sloužit, každý si vybere za pána Ničitele, protože on mu nabízí v konzumním pekle výhody a jistoty. 

Myslíme jenom na to, jak ničit vše co je nám cizí, protože z cizího krev neteče, nejhorší zde jsou svaté války, ve kterých násilně eliminujeme čerty, co mají jinou pekelnou víru, každé peklo zde má svoji svatou pekelnou víru a svoje svaté pekelné; fetiše, rituály, pověry, mytologie, pohádky, dogmata, symboly, chrámy, kazatele, populisty, celebrity, atd. 

Nejsou zde čerti, tak zde nejsou s čerty problémy, je třeba zlé čerty eliminovat ohněm a mečem, o tom to v konzumním pekle už mnoho tisíciletí je! Všechny evoluční změny naší pekelné kultury jsou jenom povrchní, nedokážeme realizovat změny, které by nebyli povrchní, z čerta totiž anděla neuděláš!