Ano, jistoty a výhody jsou základem pro ekonomiku a politiku

P1080387

Ano, na každé maličkosti zde záleží. Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, dosáhnout zde dokonalosti v čemkoli to ale není maličkost. Podívejme se na zániky; rodin, organizací, podniků, ideologií, národů, atd. příčinou bylo to, že podcenili důležitost maličkostí. Řešíme jenom to co je prioritní a ostatní se neřeší, tím narůstají problémy u toho, co není prioritní, problémy nečekaně způsobí zánik nějakého hodnotného systému. 
 
Máme zde jenom to, o co se staráme, jakmile se přestaneme starat o to, co není pro nás prioritní tak o to přijdeme, podívejme se třeba na přerozdělování peněz, kdy jsou peníze jenom na to, co je prioritní, a nejsou už peníze na to, co pro nás není prioritní. Podívejme se na leteckou dopravu, zde pro nás nemůže být jenom něco prioritní, protože jakmile se přestaneme o něco, co není prioritní starat, tak dojde ke katastrofě. 
 
Musí zde přijít katastrofy, abychom si uvědomili to, že se musíme postarat i o to, co nebylo pro nás dříve prioritní! Podívejme se na narůstající extremismus a vandalismus, dlouho jsme se nestarali o lidi, co jsou dole a následkem je to, že lidi co jsou dole, se projevují pomocí extremismu a vandalismu, vše je zde příčina a následek! 
 
Práce za minimální mzdu se stala testem, práce, díky které se z tebe stane milionář, se stala odměnou pro ty, co jsou nahoře, vše je o tom, že pomocí odměn a trestů, se s lidmi egoisticky manipuluje. Je třeba pochopit to, že jistoty a výhody jsou základem pro ekonomiku a politiku, pokud lidi nemají díky dogmatické diktatuře výhody a jistoty tak se dogmatická diktatura zhroutí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.