Vysoká průměrná mzda je zde díky papalášům

IMG_3544

Neustále je zde slyšet že jsme zlí, a nechceme lidem s tmavou pletí pomáhat, aby se měli u nás velmi dobře, vše je ale obchod, pomáhají lidé s tmavou pletí nám, abychom se my měli dobře? Naše konzumní civilizace je postavená na egoistickém parazitování, ti co jsou nahoře, egoisticky parazitují na těch, co jsou dole, logicky ti co jsou dole, se dostávají často do neřešitelné existenční situace, a prosí marně ty nahoře o pomoc. 
 
Za vše se zde ale platí, chceš s něčím pomoci, tak za to musíš zaplatit, to že nemáš peníze, je tvůj problém. Komu není rady tomu ani není pomoci, v přírodě se tento problém řeší tím, že ten kdo je na dně, se stává snadnou potravou pro hladové šelmy. Jak vlastně došlo k tomu, že se staráme dobře o lidi, co si to nezaslouží? 
 
Příčinou jsou svatá dogmata, ve snaze o snadné manipulování s lidmi jsme stvořili svatá dogmata, která z lidí udělala pastýře a dobytek, pastýři se starají o dobytek podle svaté dogmatické strategie, která je v každém národě jiná. Když zemře pastýř, je to tragédie, a když zemře veliké množství dobytka, tak je to statistika. Co jsou to konflikty a války? Jsou to spory o teritoria mezi pastýři a dobytek zde musí položit hrdinsky život, aby zde bylo vítězství. 
 
Podívejme se na statistiky sebevražd, a dojde nám že většina sebevražd je spojená s ekonomikou, pokud někdo zjistí, že zde není naděje na lepší ekonomický život, tak spáchá sebevraždu, vrahem se zde egoistická ekonomika. Když slyší lidi o tom jaká je v Praze průměrná mzda, tak tomu nerozumí, vysoká průměrná mzda je zde díky papalášům co jsou nahoře, a berou zde tak obrovské platy. Tak jako je zde horních deset tisíc milionářů, tak je zde spodních deset miliónů ubožáků, nadbytek pro ty co jsou nahoře, je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, sytý hladovému nevěří.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.