Prezident pro horních deset tisíc milionářů

IMG_7134

Proč je zde prezident sám, a tak je zde zbytečný? Pokud se někdo uzavře do svého egoistického dogmatického světa, ve kterém je mu dobře, tak se zde stává zbytečným člověkem. Nenechte se oklamat mediálním divadlem, zkuste požádat prezidenta o to, že jej soukromě navštívíte na zámku v Lánech, vaše žádost bude jeho kanceláří zamítnuta. Prý je čas prezidenta velmi hodnotný, a tak jej on nemůže věnovat někomu, kdo je zde jenom nehodnotným ubožákem. S kolika lidmi se vlastně náš prezident osobně stýká na zámku v Lánech? 

Je to minimum vyvolených papalášů, co jsou prezidentovi blízcí. Psychicky nemocný papaláš se vždy uzavírá do svého egoistického dogmatického světa, a tak je zde zbytečný, hodnoty vznikají jenom díky tomu, že se otevřeme spolupráci. Podívejme se na zaostalé národy z hlediska spolupráce, jejich zaostalost je následkem neschopnosti spolupráce, tak jako onemocní jedinec tak může onemocnět i celý národ. Romové odmítají spolupráci a tak jsou zaostalí, ano, Romové jsou psychicky nemocní, a v tom je jádro problému s Romy. 

Z díla poznáváme prezidenta, jaké zde zanechá po sobě dílo prezident za dobu, co zde bude dělat prezidenta? Tím díle je deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, umění, náboženství, soudnictví, podnikání, obchodu, školství, dopravy, zdravotnictví, atd. Nepotřebujeme se otevírat Rusku a Číně, potřebujeme se otevřít Německu a Rakousku, to jsou naši vyspělí sousedi, co nám mohou pomoci s naší zaostalostí a ubohostí. 

Prioritně se u nás musí zvednout trojnásobně mzdy dělnické třídě, pracovat u nás za ubohé mzdy to je příčina naší ekonomické zaostalosti a následkem je snaha utéci do ciziny. Pokud lakomí zaměstnavatelé nechtějí zde zvednout trojnásobně mzdy, tak ať odejdou na Ukrajinu, zde naleznou ubožáky, co budou rádi pracovat za jejich ubohé mzdy. Vyspělost přichází s velikou mzdou, dělník je hoden svojí mzdy, nejsme přeci fanatickou svatou sektou, ve které lidi pro sektu pracují zadarmo! Prezident, který nehájí ekonomické zájmy dělnické třídy, je prezidentem horních deseti tisíc egoistických parazitů, co jsou zde díky němu dolarovými milionáři.

Autor: Guru Vit Kouba Bhagavan

Já jsem Guru Vít Kouba Bhagavan a ten kdo mě miluje ten šťastný je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.